wtorek, 17 grudnia 2013

Targi Dizajnu vol.7


Kilka dni temu w sobotę miała miejsce kolejna, siódma już edycja krakowskich Targów Dizajnu. Dla każdego, kto choć odrobinę lubi oglądać wytwory piękne, oryginalne i przede wszystkim wykonane według własnego pomysłu (a najczęściej też za pomocą własnych rąk) klawych na maksa projektantów - musi tę imprezę zaliczyć. Masa świetnych ludzi, tona genialnych produktów i atmosfera smakowita jak sprzedawane na piętrze muffiny. 

Niebo w gębie i sercu.

Lawirując między tłumem oglądaczy, podglądaczy, wystawców i ich klientów, wydłubywałam smaczki, przez które spać jest mi teraz ciężko, na wspomnienie których wzdycham głęboko i ze smutkiem zaglądam do portfela - po sobocie golusieńkiego jak go Pan Bóg stworzył. 
Ceramikę od Kalvy mogłabym posiąść w swe władanie całą, bo nie od dziś wiadomo, że kubków nigdy dość (szczególnie tych z jelonkami i innymi kiziakami). Każda wzorowa pani domu wie, że trzeba się zbroić na każdą okazję, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy nagle cała rodzina, łącznie z zagramanicznymi ciotkami postanowi Cię odwiedzić - prawda? 
Do tego zawsze tę familiję wielką można zająć na sekund pięć (herbata się wszak sama nie zrobi, a woda jej sama w tych uber cudnych filiżankach nie zaleje) i pokazać kolekcję świątecznych łosi od My Ideal Home zdobiących naszą jakże stylową choinkę. Oni się zachwycają, my przynosimy napitek, śmiejemy się, gaworzymy, jest zajebiście. 
Gdy już jednak nadejdzie kres spotkania, kiedy goście pójdą w ch...olerę, Ty założysz zachwycający wianek od Pat Guzik i będziesz mroczną, jelonkową księżniczką władającą w czarnym lesie czterech kątów, oprzesz swe wątłe ciało o miękkie poduchy i zaczniesz wpatrywać się w piękne grafiki zdobiące Twoje (już nie gołe) ściany. 

Piękna wizja?

Bardzo!

Właśnie dlatego nie może Was zabraknąć już na następnej edycji!


________________________♥_________________________
12 komentarzy:

 1. O kurcze ! Dlaczego mnie tam nie było !! :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe ;) Szkoda, że do Krakowa mam trochę kawałek. Piekne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o mały włos byłbym na zdjęciach! :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie miejsca, sa cudowne. Muszę się tam kiedyś wybrac

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehh nie pozostaje nic innego jak zazdrościć!:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Thank you so much for the wonderful gift ideas for my sons (ages 3 and 1). The Magna Tiles look amazing! One question for you...what light table do you recommend?
  Patchwork Bandage Dress

  OdpowiedzUsuń
 7. Widać, że to co robisz jest Twoją pasją :) Trzymam za Ciebie kciuki :)
  http://dream-berry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń