niedziela, 19 stycznia 2014

Just Like A Whiskey Bottle Drained On The Floor, She Got No Future, Just A Love To Endure


Nikt tak dobrze nie potrafi rozpocząć weekendu jak ja - zapominając portfela ze wszystkimi pieniędzmi, kartami, dokumentami i, co w tym momencie najważniejsze, biletem miesięcznym (którego doładowywanie jest dla mnie ciągle jedną, wielką, czarną magią i od dwóch miesięcy fuksem chyba mi się udaje to zrobić), a potem zostać złapaną przez Panów Kontrolerów (przemiłych z resztą) wlepiających mi piękny, błękitny mandat (tak wiem, zostanie mi on anulowany jak się zgłoszę ze swoją kartą miejską - w przerwie urządzania sobie ze mnie podśmiechujek zdołali mi to powiedzieć).

Godzina siódma dwadzieścia rano, a ja już dzień miałam zrobiony. 

I co w tym wszystkim najlepsze, ani trochę nie byłam z tego powodu zła! Wręcz przeciwnie! Z panami ucięłam sobie jeszcze pogawędkę, poubolewałam nad swoim nierozgarnięciem i poszłam do pracy z uśmiechem po samo ósemki oraz perspektywą braku śniadania. Grunt to dobre nastawienie do świata.
Za to w domu, wieczorem, przepoczwarzyłam się w miękką przytulankę i w miękkim swetrze postanowiłam spędzić resztę dnia. Z resztą w tym samym który to prezentuje się Wam na zdjęciach, o.zdjęcia - Paweł

________________________♥_________________________

kurtka, sweter, torebka - Pull&Bear; spódnica - H&M; buty - Stradivarius15 komentarzy:

 1. Bo trzeba myśleć, pozytywnie, prawda? :) Strój-cudowna inspiracja, a spódniczka i sweter są moją modową miłością! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny strój :)
  http://parkspati.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mandaty, swetry i roztargnienie swoją drogą, ale spódnica niesamowita. Ja jestem ślepa, takich rzeczy raczej nie potrafię znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja miałam tylko rak okazję pogadać z kontrolerem i nie byla to miła rozmowa ;) Gdybym sama nie dopytywala to pan wcale by mi nie powiedział, że mandat mogę anulować. PS. Piekny sweter!

  OdpowiedzUsuń
 5. U Ciebie jak zwykle mięciutko :) a kanary też ludzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi sie calosc. Wygladasz swietnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. stylizacja jest genialna! zakochałam sie <3

  OdpowiedzUsuń
 8. zamarzył mi się taki golf. Idealnie leżący, idealnie dopełniajacy sukienki i spódniczki, piękny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sweter - przecudowny! Sama d kilku dni mam ochotę przepoczwarzyć się w miękką przytulankę w miękkim swetrze i zakopać się w pościeli na resztę tej okropnej pogody, najlepiej z kubkiem gorącej herbaty ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. dlaczego nie widziałam tej torebki nigdy w pullu :O piękna! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widać na tych zdjęciach, że jesteś zmarznięta, biedna.
  Ale bardzo ładnie wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 12. Masz bardzo ciekawy styl, wiesz o tym ? :D

  OdpowiedzUsuń