niedziela, 29 marca 2015

And Everyone's Competing For A Love They Won't Receive


Jednak ostatnie dwudziestolecie nie oznacza już wcale ostrej jazdy bez trzymanki i niezwykłej świeżości o poranku, kiedy to dzień wcześniej (WRÓĆ. Kilka godzin wcześniej) głowę do poduszki przytuliło się o godzinie czwartej nad ranem. To już nie ten czas kiedy po dwustu minutach snu jesteś rześki i gotowy do biegania boso po trawie i zbierania kropli rosy odbijających światło wiosennego słońca.

Nie.

To czas kiedy po przebudzeniu transformujesz się w pościelowego, neurotycznego walenia, który zgłębia czeluście własnej kołdry by uchronić swoje jestestwo przed światem i tymi okropnymi ostrymi promieniami, bezczelnie świdrującymi oczy nawet wtedy kiedy są zamknięte. To czas w którym godzina trzynasta uznawana jest za nieludzko wczesną porę na wstawanie, a skonstruowanie jednego, logicznego zdania graniczy z bólem fizycznym, bo mózg zmienił się w balonową gumę i przez uszy robi wielkie i głośne przy pękaniu balony.

Wszystko jednak odchodzi w zapomnienie gdy przypominasz sobie, że wczorajszy wieczór spędziłaś w gronie swoich najbliższych i najbardziej ulubionych ludzi. Gdy już wiesz, że szczęka boli Cię od niekontrolowanych wybuchów śmiechu i, że wczoraj, założony naprędce, Ruch Feministyczny 'Macica' pokonał w Kalambury Szowinistyczny Ruch 'Jajowód'. Nie było jednak łatwo, chłopaki naprawdę starali się dorównać nam fantastycznością. Doliczmy jeszcze do tego przepyszne jedzenie i nagle okazuje się, że nasze cierpienie jest znośnym, zwykłym efektem ubocznym kosmicznej zabawy.

Wal się bólu głowy - niczego nie żałuję!
zdjęcia - Paweł

________________________♥_________________________


sukienka - Zara; torebka - Paulina Schaedel; trampki - Converse
14 komentarzy:

 1. Świetny look! Lubię takie asymetryczne sukienki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gołe nogi?
  aaaaaaaaaa! :)
  cudne nogi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzież gołe nożyska! Toż to zimno:) Rajstopki są, są:) I dziękuję bardzo!

   Usuń
 3. ale piękna sukienka.wyglądasz idealnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcale nie spędziłaś w gronie ulubionych, bo mnie nie było! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnna sukienka

  http://iamemilia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgarnij bon o wartości 500 PLN na kosmetyki wejdź na http://hotawards.pl/wygraj-kosmetyki/rnypl8i/7 i zobacz jakie to proste.

  OdpowiedzUsuń
 8. Prosty, fajny zestaw. Swietna miejscowa do zdjec :D
  http://vivid-room.com/

  OdpowiedzUsuń