niedziela, 3 maja 2015

I Don't Wanna Bend Like The Bad Girls Bend. I Just Wanna Be Your Friend.


Majówka zleciała mi bardzo szybko. Tak to bywa gdy choć jej ułamek spędza się w swoim ulubionym towarzystwie. Tym bardziej, że z jedną połowa tego towarzystwa ostatnio przychodzi nam się spotykać dosyć rzadko. Dlatego, gdy w końcu się to uda cieszy mnie to niezmiernie. Siedziałam zatem i oprócz whisky sączyłam atmosferę. W głowie łapałam wszystkie uśmiechy, zapamiętywałam historie, bo kto wie kiedy znowu w całej zgrai przyjdzie nam się napić. Oby jak najprędzej, oby nie znowu za kilka miesięcy. 

Stan mej błogości dopełniał również fakt praktycznie całkowitego odcięcia od internetowego świata, gdyż ponieważ w ferworze pakowania i organizowania zostawiłam w domu komórkę. Po pierwszej super panice, zawale serca, pomstowaniu na czym ten świat stoi, mądre google i android pokazały mi, że pan telefon ma się świetnie i grzecznie leży sobie na półeczce (tzn. to, że leży na półeczce dowiedziałam się jak już przekroczyłam próg naszych czterech kątów, czyli jakieś pół gadziny temu). Smart lemon nie jest taki smart jak smartfon i ma nauczkę by na przyszłość jednak trochę lepiej ogarniać to co się wokół niego dzieje. W każdym razie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i tak zrobił się miły odwyk, który charakteryzował się spacerami i lodami jogurtowymi. Mniom.

Teraz jednak czas wrócić do rzeczywistości bo już w wannie czekają na mnie do posadzenia cud, miód roślinki sprezentowane mi w czwartek przez najlepszych Współpracowników świata, w tym wielki krzak truskawek, bo wiecie, zwykły koszyczek to za mało by zaspokoić mój owoco - apetyt. zdjęcia - Paweł

________________________♥_________________________

kurtka - Pull&Bear; koszula - Mango; spodnie - H&M; buty - Parfois; torba - Paulina Schaedel13 komentarzy:

 1. Prześlicznie wyglądasz, fajna torba
  Co ty na wspólną obs?
  http://odbicie-lustra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie szybko czas leci gdy się dobrze bawimy. mi też niestety majówka bardzo szybko minęła. :P. Ślicznie wyglądasz :) bardzo podoba mi się klimat zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bluzka z Mango jest z obecnej kolekcji? Śliczna :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tę akurat kupowałam w czasie przecen bo normalnie była dosyć droga, ale w tym sezonie widziałam też u nich podobną:) W Zarze też tego typu koszulę widziałam:)

   Usuń
 4. nowy kolor włosów?
  cudny!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy nowy:) Niestety Loreal sukcesywnie wycofuje 'moje' farby i muszę się ratować innymi odcieniami:D

   Usuń
 5. krzak truskawek!
  no to JEST argument za tym, żeby zacząć obchodzić imieniny ;-) ( albo urodziny)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te butki są bardzo bardzo!
  I bluzka

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie odnośnie butów, jak wypadają rozmiarowo? Myślałam, że już się nie załapię a tu znowu na stronę wrzucili. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmiarówka jest normalna z tego co zauważyłam:D Kupiłam ten sam rozmiar który najczęściej kupuję w zarach i innych bershkach:)

   Usuń